DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O klubu

Sportovní klub Jiřice, z.s. je spolkem jehož hlavní náplní je sportovní činnost v rámci které v sobě sdružuje nejen oddíl fotbalu, ale také oddíl tenisu a stolního tenisu.

Mimo aktivní sportovní činnost a účast v příslušnýh soutěžích sportovní klub dále pořádá nebo se ve spolupráci s jinými subjekty, nejčastěji OÚ Jiřice, podílí na organizaci několika kulturních akcí ročně. Mezi ty tradiční patří například sportovní ples, pálení čarodějnic, pouťové oslavy či vepřové hody. Na všechny akce jste samozřejmě srdečně zváni a jejich kompletní výčet naleznete na stránkách obce Jiřice případně další informace jsou k dispozici také zde v sekci novinky. Dokumentaci nejen kulturních ale také sportovních akcí naleznete v sekci fotogalerie nebo na naší veřejně přístupné FB stránce.

Sportovní klub také při fotbalových utkáních a dalších výše zmíněných příležitostech provozuje ve svém sídle v Jiřicích č.p. 100 Hospodu Na hřišti. Která zajišťuje na poměry vesnického fotbalu nadstandardní úroveň občerstvení a je zásadním zdrojem příjmů nutných pro zajištění bezproblémového chodu klubu.

Sportovní klub dále v rámci svého majetku spravuje jedno standartní fotbalové hřiště s přírodní travou, dvě víceúčelová hřiště s umělým povrchem, tři tenisové kurty a jedno hřistě na plážový volejbal. Veškeré tyto prostory včetně prostor hospody je možné po předchozí rezervaci ze strany veřejnosti za poplatek využívat. Více informací o podobě těchto prostor a jejich možném pronájmu se dozvíte v sekci věnované zázemí klubu.

Pokud Vás náplň našeho spolku zaujala a máte zájem stát se jeho členem tak vězte, že členem našeho spolku se může stát každý, kdo je ochoten se bezúplatně podílet na jeho fungování, naplňovat jeho hlavní činnost a svědomitě reprezentovat spolek navenek. Podrobněji se o podmínkách členství a o činnosti spolku či organizační struktuře dočtete v platných stanovách, které jsou úmístěny na serveru justice.cz. V případě zájmu o členství se prosím obracejte na k tomu kompetentní osoby, ať už osobně nebo prostřednictvím jiných komunikačních kanalů, které jsou uveřejněny v sekci kontatky.

Děkujeme Vám za projevený zájem o náš sportovní klub a budeme se těšit na vaši návštěvu na některé z akcí.